LIPOMASSAGE - Endermologia - sekret wymodelowanej sylwetki 

 

 

 

 

Endermologia stosuje ekskluzywną technologię umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

 

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. 

 

Endermologie to unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę LPG w 1986r. Jest to, jak zapewnia producent, wszechstronna, całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i liftingu twarzy. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe.

  

Endermologia zapewnia świetne efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

 

Sekret skuteczności endermologii tkwi w połączeniu oddziaływania pracy rolek (głowica zabiegowa urządzenia posiada rolki napędzane elektrycznie), z których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie) z dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty.

Przy wykonywaniu zabiegów na ciało Lipomassage masaż tkanki wykonywany jest właśnie przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki, które mogą zbliżać się do siebie, obracać z regulowaną prędkością w tych samych lub przeciwnych kierunkach wspomaganych podciśnieniem. Umożliwia to uzyskanie szeregu typów fałdów skóry o różnej głębokości i grubości, dzięki czemu precyzyjnie osiąga się założone cele.

 

 Sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta. 

 

 

Zabieg podzielony jest na kilka etapów.
 

1) Lipo-foto

 

2) Lipo-ocena

 

3) Lipo-strefy

 

4) Lipo-izolacja