CLARKER - usuwanie NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY !!!

 

USUWANIE BLIZN

 

efekty  zabiegu

Leczenia zanikowego trądzik usuwanie blizn (blizny) lub ospa wietrzna różni się zasadniczo od metody wymagane w celu usunięcia blizn przerostowych i bliznowców. Jak widać, w przypadku trądziku i ospa wietrzna blizn Clarker musi zostać nałożone na obrzeże blizn wokół nich, a nie na obniżonych obszarów samego blizny w celu osiągnięcia skutecznego usuwania.

Leczenie depresji (nie blizn przerosłych) usuwanie jest bardzo proste, gdy występował z Clarker.

Clarker ma być stosowana bezpośrednio na blizny stosując tę ​​samą technikę redukcji skóry w Blepharoplastyka i mini liftingu. To dlatego, że ze względu na możliwości zmniejszenia skóry z Clarker blizny zmniejszone po każdej sesji.

Zaleca się, aby umożliwić Leczony obszar do leczenia przez co najmniej cztery tygodnie pomiędzy sesji.

Wyniki są doskonałe i liczby sesji może zmieniać się od 3 do 5, w zależności od nasilenia blizny i bliznowca.

Te zdjęcia zostały przedstawione w celu wyjaśnienia, jak Clarker jest stosowany do usuwania blizn przerostowych. Jak widać w środku obrazu jest po prostu kwestią przy użyciu tej samej techniki redukcji skóra wykorzystywana do mini liftingu lub nie Blepharoplastyka chirurgicznej.

Po kilku sesjach blizny zaczyna mieszać się z resztą otaczającej skóry i stanie się prawie niezauważalny.

Biorąc pod uwagę, że blizny przerostowe bardzo łatwo usunąć za pomocą Clarker. ta procedura może być wykonywana przez odpowiednio wyszkolonych pracowników służby zdrowia i lekarzy.

Liczba sesji wymaganych do osiągnięcia zadowalającego usuwanie blizn zależy w dużym stopniu od rodzaju blizny przerostowej i jego wymiarów. Jednakże doświadczenie wykazało, że blizny przerostowe można usunąć od 3 do 5 sesji na średni.

Po kilku sesjach blizny zaczyna mieszać się z resztą otaczającej skóry i stanie się prawie niezauważalny.