CLAKER - usuwanie NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY !!!

 

MIni  Lifting  twarzy 

      Zalety w porównaniu z konwencjonalnymi liftingu:

  • Nie potrzeba znieczulenia ogólnego. Czasami miejscowo znieczulający jest konieczne u pacjentów z nadwrażliwością.Ryzyko i koszty związane z ogólną estetyką są całkowicie wyeliminowane obniżenia kosztów procedur dramatycznie.
  • Podobne wyniki do konwencjonalnego podnoszenia twarzy można osiągnąć po kilku sesjach, bez konieczności stosowania specjalistycznego chirurgii plastycznej. Odpowiednio przeszkolony personel kliniczny będzie w stanie osiągnąć podobne wyniki do operacji po znacznie obniżonych kosztach dla pacjenta i przychodni.
  • Wszelkie wyniki uzyskane z Clarker są trwałe. Dlatego ta procedura nie jest mylić z nie chirurgicznych procedur dokręcania skóry wykonanych z specjalistycznego sprzętu laserowego. Wiele klinik są teraz przy użyciu laserów dokręcania skóry jako uzupełnienie procedury do twarzy leczenia podnoszącego Clarker. Zalecane jest, aby procedury laserowe są przeprowadzane co najmniej 6 tygodni po ostatniej sesji z Clarker.
  • Redukcja skóry odbywa się dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Stwarza to wiele korzyści, takich jak wyeliminowanie łapki pomocą Clarker prostu przez zastosowanie go do okolicy oka. Efekty na Clarker są trwałe, z drugiej strony nie jest Botox i ma funkcję tymczasowo sparaliżować mięśnie twarzy w okolicy.
  • Szybka procedura. Pięć do piętnastu minut z każdej sesji w zależności od obszaru, który ma być zredukowany. Jest to jeden z głównych zalet, ponieważ obniża przeciętną długość pacjenta pobytu. Wszyscy pacjenci mogą wznowić swoje regularne działania, chociaż oznaki zabiegów będą widoczne dopóki leczony obszar całkowicie uzdrowiony.
  • Brak ryzyka zakażenia lub krwawienia podczas i po każdej sesji.
  • Brak krwawienia wystąpią podczas leczenia lub po.
  • Lekarz może wybrać dowolny obszar twarzy być zmniejszone i mogą ubiegać się Clarker dokładnie tam, gdzie potrzebna jest redukcja skóry. Dodatkowo z Clarker, lifting twarzy, nie tylko można wykonać, ale także inne warunki, może być traktowane w tym samym czasie jak Blepharoplastyka, usuwanie blizn, usuwanie znamion i wszystkie inne aplikacje Clarker podczas tej samej sesji.
  • PRZED i PO (fot. akronics.com)