CLARKER - usuwanie NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY !!!

 

USUWANIE PYPCI   

Większość moli i znaków wrodzonych pojawiają się w ciągu pierwszych 20 lat naszego życia i nie są zwykle niebezpieczne. Jednak te, które pojawiają się później w życiu mają wyższe ryzyko zachorowania na nowotwory moli i dlatego powinny one być przebadane przez dermatologa. Następuje wycięcie mola, po czym próbki przesyłane są do badania w celu ustalenia, czy którykolwiek z próbki pobranej w żaden sposób nie zawiera komórek nowotworowych i jeżeli zagrożenie związane jest z mol (badanie histologiczne).

 

 

 

Łatwy i bezbolesny zabieg

 

Procedura ta ma zastosowanie jedynie do tych znamion i krety, które są dość płytkie. Jeżeli mola są większe lub grubsze, wówczas nie ma ból związany z leczeniem jednak istnieje ograniczenie co do sukcesu leczenia w zależności od wielkości mol.

Odbywa się to za pomocą odpowiednich skórki chemicznych. Są one bardzo podobne w działaniu do peelingów wykorzystywanych do celów odmładzania skóry. Główną różnicą jest to, stężenie stosowanego kwasu. Dla celów powierzchnia odmłodzenie skórki chemiczne rozcieńczone od 1% do 10% w zależności od rodzaju skóry. Do usuwania mola stężenie jest wyższe, aby upewnić się cały mola usunięto.  kwas trichlorooctowy  (100% roztwór) może być stosowany do usuwania molowych i okazały się bardzo skuteczne i opłacalne. Wyniki zostaną przedstawione w ciągu tygodnia z wybielania powierzchni i udanych wyników obierania kreta.

Obszar, w którym zastosowano rozwiązanie w końcu pokazać się jaśniejsze, a na przestrzeni kilku miesięcy, powierzchnia mola będzie mieszanka okolicę skóry.

efekty  zabiegu

Usunięcie się możliwe jest już po jednym zabiegu.

To jest specjalistyczny sprzęt, który umożliwia łatwe usuwanie znamion i krety z bardzo niskim ryzykiem blizn, zwykle bez znieczulenia i w ciągu jednej sesji.

Ta procedura może być wykonywana przez dermatologa jak klinicysty lub innego odpowiednio przeszkolony personel medyczny nie.  głównym ostrożności, jakie należy podjąć w celu uniknięcia powstawania blizn jest upewnienie się, że powierzchnia potraktowano Clarker wyrównuje się z otaczającym Skóra.  wyrównujący zazwyczaj prowadzi się w zestawie Clarker przy minimalnym zużyciu energii.

Chociaż nie zawsze jest to konieczne, o ile mola usuwana znajduje się w obszarze korpusu szczególnie wrażliwy na ból, znieczulenie to pierścień może być stosowane skutecznie przy Clarker odczulające powierzchnię i bez stosowania jakiegokolwiek środka.

Duże mol, które nie są szczególnie gruba, może być usuwane za pomocą prostej procedury, począwszy od górnej części molowych i pracy w dół w kierunku dolnej części molowych na stałym poziomie przy zastosowaniu Clarke'a i r, zapewniając wyrównanie z otaczającą skórą.

Z drugiej strony, szczególnie grubych lub protruzj mola można skutecznie i szybko usuwa się przez odcięcie ich użyciu Clarker począwszy od podstawy. By być bardziej precyzyjnym, że lepiej jest nie rozpoczyna się od podstawy, cięcie najlepiej wykonać nieco powyżej podstawy, ponieważ ważne jest, aby w pozostałej części mol się wyrównuje się z otaczającą skórą, aby zminimalizować ryzyko blizny.

Ta ostatnia metoda jest bardzo skuteczna przez lata, jednak nadal jest możliwe, aby usunąć grube moli stosujących Clarker począwszy od góry, jednak proces ten może być czasochłonny i może niepotrzebnie dodawać dyskomfort dla pacjenta.

Powyższe przykład stosunkowo grubej mol, które zostały skutecznie usunięte z Clarker. Grubość tej konkretnej mola nie stanowią podstawy, tnąc go tworzą podstawę. Dlatego najlepszym rozwiązaniem było usunięcie tego stosując Clarker zgodnie z powyższą procedurą, z zastosowaniem go na początku pracy i na dół mol.

Zdjęcie zostało zrobione po dwa tygodnie po leczeniu. Dlatego obszar potraktowano Clarker jeszcze jaśniejsze od otaczającej skóry. Po wystawieniu na działanie słońca obszar potraktowano Clarker został zmieszany z pozostałą skórą i nie jest możliwe stwierdzenie mola nigdy zostać usunięte.

Molowy wyżej pacjenta został usunięty z Clarker i stosunkowo małe w związku z czym usunięto w ciągu 10 minut, nie pozostawiając blizn po leczeniu. Po obraz rozpuszczono 2 miesiące po zatem gojenie obszar potraktowano Clarker rozpoczęciu mieszania z pozostałymi już skóry.

 

W tym obrazie mamy dwa stosunkowo grube moli. Lewa mola usunięto pierwszy dla celów demonstracyjnych. Usunięcie przeprowadzono stosując znieczulenie pierścień z Clarker a następnie usunięcie mola użyciu koncentrycznej ruchu.Usunięcie powiodło się jednak trwał 15 minut.

 

 

Dlatego operator z poprzedniego doświadczenia na uwadze, usuwa się drugi mol stosując Clarker z podstawy. Ta procedura zajęło mniej niż 10 minut, a wynik był doskonały po uzdrowienie. Zdjęcie po prawej przedstawia drugi pieprzyk wkrótce po jego usunięciu.