CLAKER - usuwanie NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY !!!

 

USUWANIE tatuaży

efekty  zabiegu

Biorąc pod uwagę, że Clarker wykorzystuje plazmę, w celu przeprowadzenia jej szeroką gamę zastosowań To sprawia, że ​​nadaje się do bezpiecznego wykonywania ścierania termicznego usuwania tatuażu. Clarker jest instrumentem wysokiej precyzji, więc to sprawia, że ​​szczególnie bezpieczne urządzenie, które chroni skórę właściwą.

Jest to przykład tego, jak wygląda tatuaż po jednej sesji z Clarker. Jak widać, nie ma śladu blizn i kolor drastycznie wyblakłe.

Nawet doświadczony lekarz może znaleźć trudno oszacować liczbę sesji koniecznych do usunięcia tatuażu. Jednak po tym jak pacjent został poddany jednej sesji usuwania tatuażu z Clarker operator może oszacować liczbę sesji koniecznych do całkowitego usunięcia opartego na pierwszej sesji. W tym przypadku tatuaż został usunięty w ciągu 3 sesji.

Usunięcie się w ciągu czterech sesji. Ponieważ teren należy traktować była mała sesje trwała kilka minut, a rok później, niechciane ex nazwa chłopak został wymazany.

Ten pacjent nie uznaje tego ptaka jest bardziej modne i dlatego zdecydowała się je usunąć. Centralny obraz pokazuje przebarwienia tatuaż po pierwszej sesji. Ostatnie zdjęcie po prawej pokazuje końcowy rezultat. Jak pokazano niektóre czerwone plamy były szczególnie odporne, jednak pacjent był zadowolony z wyniku.