MEDSHAPE

 KAWITACJA

 MEDSHAPE 

 MEZOTERAPIA-BOTOX

 MEZOTERAPIA IGŁOWA

 MIKRODERMABRAZJA 

 BELLA II 

 MAKIJAŻ PERMANENTNY 

Med SHAPE - to urządzenia kosmetyczne do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dzięki zastosowaniu czterech technologii równocześnie uzyskujemy spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Sprzęt kosmetyczny Med SHAPE posiada dwie większe oraz dodatkowo dwie mniejsze głowice dzięki czemu można je stosować także jako urządzenia na ciało i twarz. Med SHAPE jako jedne z nielicznych na rynku posiada Certyfikat Medyczny CE.

 

MedSHAPE to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz. MedSHAPE wykorzystuje działanie bipolarnych fal radiowych i lasera biostymulującego w celu podnoszenia temperatury w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Ponadto masaż podciśnieniowy oraz mechaniczny poprawiają ukrwienie, udrażniają układ limfatyczny a także usprawniają proces usuwania toksyn z organizmu.

MedSHAPE posiada cztery głowice zabiegowe, dwie do zabiegów na ciało oraz dwie do zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Takie połączenie pozwala stworzyć różnorodną ofertę zabiegową i dotrzeć do maksymalnej liczby Klientów. Parametry techniczne urządzenia automatycznie są dopasowywane po wyborze odpowiedniej głowicy zabiegowej, tak aby bezpiecznie można było pracować na danej okolicy. Nie mniej jednak każdy parametr mozna dopasować indywidualnie w trakcie zabiegu, w zależności od potrzeb i odczuć Klienta.

Dotykowy, kolorowy ekran LCD  jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dodatkowo intuicyjne poruszanie się po menu pozwala łatwo i szybko wybrać odpowiednią głowicę, dopasować parametry techniczne i ustawić kierunek działania rolek. Urządzenie MedSHAPE modeluje ciało, pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit, przyspiesza metabolizm. W zabiegach na twarz poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki i uaktywnia kolagen oraz elastynę.