Twoje rzęsy 100 % dłuższe, grubsze, bardziej podkręcone

Wspaniały efekt przez 24 godziny na dobę zachwycające rzęsy

 • wydłużone

 • pogrubione

 • podkręcone

 • ze zwiększoną objętością

 • w intensywnym naturalnym kolorze lub innym

 • wodoodporne

 • z kilkumiesięczną trwałością
 • nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug czy grudek
 • od naturalnego do teatralnego... sylwestrowego efektu
 • kilkumiesięczna trwałość do zakończenia „cyklu życia” przez naturalną rzęsę
 • w 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej nie dotykający skóry
 • dopełnienia zalecane co 4-8 tygodni

 

  Metoda w 100% bezpieczna dla zdrowia, atestowana i nagradzana na całym Świecie

   

  Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - podkreśli urodę TWOICH oczu a ale i buzi

  Lash Perfect są doskonałe do codziennego noszenia i dla aktywnego stylu życia. Można się kąpać, pływać, wypoczywać , spać swobodnie i bez problemu  ,ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i trwałe. Możesz długo cieszyć się posiadaniem , pięknych i grubszych rzęs 24 godziny na dobę i wiele tygodni. Jednocześnie bez potrzeby używania tuszu do rzęs.

  Przedłużanie rzęsLash Perfect, to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, ,,włosek do włoska" do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt

   

  Rzęsy LASH PERFECT noszą HOLLYWOODZKIE GWIAZDY i MODELKI

   

  Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dadają uroku całej twarzy. Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach ...Lash Perfect sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, oko wyraźniejsze a sama twarz piękiejsza i młodsza. Każda buzia jest inna, traktujemy każdą Klientkę indywidualnie i stosujemy do każdego oka specjalną oprawę. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości (od 6 do 15 mm), grubości a nawet koloru rzęs. Ilość i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym. Oferujemy również ozdabianie ich kryształkami Swarovskiego we wszystkich barwach tęczy.

   

  Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lash Perfect

  HIT !  Nowość w Polsce. Materiał syntetyczny z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają identycznie jak prawdziwe - w przeciwieństwie do kępek, często powodujących przedwczesne wypadanie naturalnych rzęs i są niesamowicie lekkie. Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs polega na metodie rzęsa do rzęsy. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu, optycznie powiększa oczy oraz zapewnia uwodzicielską Statuetka moc pełnego blasku spojrzenia. Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Nie trzeba zmieniać trybu życia by się nimi cieszyć. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Doskonale prezentują się nie tylko przy specjalnych okazjach - doklejając ekstrawaganckie kolorowe rzęsy - jak ślub czy święta, ale również n akażdy , naturalny dzień tygodnia! Mają naturalny kolor i skręt czuje się je jak własne.

   

  Jak długo się utrzymują rzęsyLash Perfect ?
  Rzęsy Lash  Perfect są trwałe, utrzymają się ponad 8 tygodni zależnie od cyklu życia twoich naturalnych rzęs. Regularna pielęgnacja będzie przedłużać termin ich wytrzymałośc. Tak jak paznokcie i włosy , twoje  rzęsy odrastają w ciągłym cyklu, biologicznym rytmem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Inaczej mówiąc jest to okres kilku tygodni, czyli dokładnie tyle, ile trwa cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy. Polecane i niezbędne dla idealnego wyglądu Twoich nowych rzęs są tak zwane ,,dopełnienia", ponieważ niektóre naturalne rzęsy zakończą swój cykl życia i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Nigdy nie wiadomo w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku) i w związku z tym zabieg dopełnienia rzęs zaleca się wykonywać co 4 - 8 tygodni.

   

  Przygotowanie do zabiegu ?
  Przed zabiegiem dobrze jest nie podkręcać rzęs ani używać tuszu. Polecamy , żeby szkła kontaktowe były usunięte podczas zabiegu.Nie ma żadnego przeciwskazania do używania szkieł kontaktowych bezposrednio po założeniu rzęs Lash Perfect. Dobrze jest twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Oczywiście wszystko to można także wykonać w salonie kosmetycznym. To zaledwie przygotowanie bo reszta czynności zostanie wykonanana w salonie.

  Pełen zabieg - przedłużenie każdej pojedynczej rzęsy (200-300 szt.) trwa od 2-3 godzin, dopełnienie rzęs to czas około 1 godz.

  Nie jest konieczne farbowanie henna rzęs przed zabiegiem, jeżeli nie są wyjątkowo jasne. Jeżeli klient jednak klient chce mieć pofarbowane, to należy to zrobić przed zakładaniem,po przedłużeniu i zagęszczeniu, nie wolno już rzęs poddawać farbowaniu i trwałej!