twarz

NOWOŚĆ !!!WAMPIRZY LIFTING  = OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE(PRP)

Terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP (platelet-rich plasma) to koncentrat autologicznych (własnych) płytek krwi pacjenta, z niewielką ilością osocza. Jest ono bogate w czynniki wzrostu, pobudzając do działania komórki macierzyste. Zabiegi z użyciem PRP uruchamiają procesy naturalnej regeneracji skóry przez syntezę nowego kolagenu, powstawanie naczyń krwionośnych oraz odbudowę naskórka. Po zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa elastyczności i naturalnego napięcia skóry, co w efekcie powoduje wygładzenie bruzd i zmarszczek. Poprzez uzyskanie lepszego nawilżenia i ukrwienia, przywracany jest naturalny blask twarzy. Dlatego też terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego nazywana jest często”wampirzym liftingiem”.

EFEKTY :

• odmłodzenie i rewitalizacja skóry

• poprawa stanu zdrowia skóry (ukrwienie, jędrność, naturalny koloryt)

• uzyskanie lepszej odporności skóry na odwodnienie, przebarwienie, tworzenie się zmarszczek

• leczenie blizn, rozstępów i uszkodzeń skóry (zmiany potrądzikowe, po zabiegach chirurgicznych oraz

• przyspieszenie gojenia po zabiegach medycyny estetycznej)

 

 

 

 

Trwale wydłużone, pogrubione i zagęszczone rzęsy nawet o 100%  !!!

Rzęsy zupełnie jak własne

Twoje rzęsy 100 % dłuższe, grubsze, bardziej podkręcone

Wspaniały efekt przez 24 godziny na dobę zachwycające rzęsy

- wydłużone
- pogrubione
- podkręcone
- ze zwiększoną objętością
- w intensywnym naturalnym kolorze lub innym
- wodoodporne
- z kilkumiesięczną trwałością
- nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug czy grudek
- od naturalnego do teatralnego... sylwestrowego efektu
- kilkumiesięczna trwałość do zakończenia „cyklu życia” przez naturalną rzęsę
- w 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej nie dotykający skóry
- dopełnienia zalecane co 4-8 tygodni


Metoda w 100% bezpieczna dla zdrowia, atestowana i nagradzana na całym Świecie

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - podkreśli urodę TWOICH oczu a ale i buzi

Lash Perfect są doskonałe do codziennego noszenia i dla aktywnego stylu życia. Można się kąpać, pływać, wypoczywać , spać swobodnie i bez problemu  ,ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i trwałe. Możesz długo cieszyć się posiadaniem , pięknych i grubszych rzęs 24 godziny na dobę i wiele tygodni. Jednocześnie bez potrzeby używania tuszu do rzęs.

Przedłużanie rzęs Lash Perfect, to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, ,,włosek do włoska" do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt

Rzęsy LASH PERFECT noszą HOLLYWOODZKIE GWIAZDY i MODELKI

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dodają uroku całej twarzy. Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach ...Lash Perfect sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, oko wyraźniejsze a sama twarz piękniejsza i młodsza. Każda buzia jest inna, traktujemy każdą Klientkę indywidualnie i stosujemy do każdego oka specjalną oprawę. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości (od 6 do 15 mm), grubości a nawet koloru rzęs. Ilość i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym. Oferujemy również ozdabianie ich kryształkami Swarovskiego we wszystkich barwach tęczy.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lash Perfect

HIT !  Nowość w Polsce. Materiał syntetyczny z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają identycznie jak prawdziwe - w przeciwieństwie do kępek, często powodujących przedwczesne wypadanie naturalnych rzęs i są niesamowicie lekkie. Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs polega na metodzie rzęsa do rzęsy. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu, optycznie powiększa oczy oraz zapewnia uwodzicielską Statuetka moc pełnego blasku spojrzenia. Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Nie trzeba zmieniać trybu życia by się nimi cieszyć. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Doskonale prezentują się nie tylko przy specjalnych okazjach - doklejając ekstrawaganckie kolorowe rzęsy - jak ślub czy święta, ale również n akażdy , naturalny dzień tygodnia! Mają naturalny kolor i skręt czuje się je jak własne.

Jak długo się utrzymują rzęsy Lash Perfect ?

Rzęsy Lash  Perfect są trwałe, utrzymają się ponad 8 tygodni zależnie od cyklu życia twoich naturalnych rzęs. Regularna pielęgnacja będzie przedłużać termin ich wytrzymałość. Tak jak paznokcie i włosy , twoje  rzęsy odrastają w ciągłym cyklu, biologicznym rytmem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Inaczej mówiąc jest to okres kilku tygodni, czyli dokładnie tyle, ile trwa cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy. Polecane i niezbędne dla idealnego wyglądu Twoich nowych rzęs są tak zwane ,,dopełnienia", ponieważ niektóre naturalne rzęsy zakończą swój cykl życia i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Nigdy nie wiadomo w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku) i w związku z tym zabieg dopełnienia rzęs zaleca się wykonywać co 4 - 8 tygodni.


Przygotowanie do zabiegu ?

Przed zabiegiem dobrze jest nie podkręcać rzęs ani używać tuszu. Polecamy , żeby szkła kontaktowe były usunięte podczas zabiegu. Nie ma żadnego przeciwskazania do używania szkieł kontaktowych bezpośrednio po założeniu rzęs Lash Perfect. Dobrze jest twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Oczywiście wszystko to można także wykonać w salonie kosmetycznym. To zaledwie przygotowanie bo reszta czynności zostanie wykonana w salonie.

Pełen zabieg - przedłużenie każdej pojedynczej rzęsy (200-300 szt.) trwa od 2-3 godzin, dopełnienie rzęs to czas około 1 godz.

Nie jest konieczne farbowanie henna rzęs przed zabiegiem, jeżeli nie są wyjątkowo jasne. Jeżeli klient jednak klient chce mieć pofarbowane, to należy to zrobić przed zakładaniem, po przedłużeniu i zagęszczeniu, nie wolno już rzęs poddawać farbowaniu i trwałej!

Przebieg aplikacji rzęs Lash Perfect ?

Klientka podczas zabiegu znajduje się w pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami. Cały zabieg wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy Lash Perfect  pojedynczo - jedna rzęsa syntetyczna do jednej rzęsy naturalnej - przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego (z atestem) kleju.

Z czego są wykonane rzęsy Lash Perfect ?

Rzęsy Lash Perfect  to syntetyczne włókna o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Dostępne są w wielu kolorach, m. in. czarne, niebieskie, zielone, fiołkowe, winne i brązowe oraz w różnych rozmiarach - od 6 do 17 mm i w trzech grubościach.

Poliestrowo - jedwabne włókna doklejane są do każdego z naturalnych włosów.

Czas zabiegu przedłużania rzęs Lash Perfect  ?

Pełen zabieg - przedłużenie każdej pojedynczej rzęsy (200-300 szt.) trwa od 2-3 godzin, dopełnienie rzęs to czas około 1 godz.

Bezpieczeństwo rzęs Lash Perfect ?

Wykonanie aplikacji jest bezbolesne i nie wpływa negatywnie na stan powiek czy rzęs naturalnych, których stnan może nawet ulec poprawie. Gdyż to co niszczy Twoje rzęsy to głównie tusze a ich zmywacze, a nosząc rzęsy Lash Perfect poprostu nie musisz ich stosować tuszu. Rzęsy są piękne, ciemne i grube i długie bez nich. Rzęsy Lash Perfect  są przyklejane do rzęs naturalnych w odległości co najmniej 1 mm od powieki przy użyciu specjalnego, bezpiecznego kleju. W starszych metodach przyklejało się je do powiek co mogło mieć negatywne w tym alergiczne skutki. W przypadku konieczności usunięcia rzęsy Lash Perfect  można to zrobić przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie.

Całkowicie bezpieczne, kiedy są zakładane przez wytrenowanego specjalistę. Klej jest nadzwyczaj silny ale nie dotyka skóry. Przy poprawnej technice zakłada się rzęsy bezpiecznie i bez podrażnienia oka i otarć. Obszar otaczający oko jest dobrze chroniony by wyeliminować jakiekolwiek potencjalne podrażnienia oka i skóry. Oczy są zamknięte przez całą procedurę, podkładka kolagenowa likwiduje zmarszczki, przez co cały zabieg jest przyjemny i odprężający.


Sauna i basen w rzęsach Lash Perfect  ?

Tak. Pływanie czy korzystanie z sauny nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs przedłużonych metodą Lash Perfect. Również przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie szkodzi naszym rzęsom. Klej stosowany do zabiegu jest odporny na działanie wody, wysokich i niskich temperatur oraz kosmetyków. Bez obaw śpimy, budzimy się i chodzimy z zachwycającymi rzęsami 24 godziny na dobę przez okres kilku miesięcy (uczęszczając na zabieg dopełniania w zależności od potrzeb).

Czy możliwa jest reakcja alergiczna metodą Lash Perfect  ?

Nie. Nie ma również potrzeby wykonania żadnego testu przed aplikacją rzęs. Wszystkie składniki i preparaty stosowane do zabiegu to produkty najnowszej generacji, najczystsze i najbezpieczniejsze, testowane farmaceutycznie, przez co są całkowicie bezpieczne dla oka i okolicy oka. Osoby noszące szkła kontaktowe mogą bez obaw poddać się zabiegowi. Oczywiście na prośbę klientki możemy przedłużyć kilka rzęs na tzw. próbę, jeśli mimo wszystko obawia się ona uczulenia.

Czy można nakładać tusz na przedłużone rzesy tą metodą ?

Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Rzęsy przedłużone metodą Lash Perfect wyglądają tak efektownie, że nie potrzebują dodatkowej oprawy. Jeśli jednak któraś z Pań zdecyduje się nałożyć tusz na rzęsy przedłużone metodą Lash Perfect to nie powinien być to tusz wodoodporny tylko klasyczny. Najodpowiedniejszy jest firmowy tusz Lash Perfect, który nie zawiera żadnych składników mogących zniszczyć spoiwo rzęs.  Te lekkie rzęsy czuje się jak własne.

Efekt "naturalny" czy "teatralny" rzęs  ?

Te rozkoszny rzęsy są tak naturalne, że nikt dostrzeże różnicy. Mają naturalny skręt, więc możesz wyrzucić swoją zalotkę. Rzęsy Lash Perfect są w różnych grubościach, kolorach , długościach i wygięciach, by pięknie  połączyć się z twoimi własnymi rzęsami

Jak dbać o rzęsy Lash Perfect

Lash Perfect potrzebują minimalnej opieki . Konieczne jest unikanie olejków i oleistych zmywaczy makijażu, rozpuszczają one klej. Tarcie, drapanie i ciągnięcie psuje efekt i skraca życie rzęs.

Jeżeli już z takich preparatów do demakijażu oczu skorzystamy, wówczas należy zmywać makijaż oka delikatnymi ruchami, bez tarcia (to również zasada profilaktyki przeciwzmarszczkowej okolic oka) i raczej nie stosować wacików kosmetycznych, tylko zastąpić je kosmetycznymi gąbeczkami. Nosząc rzęsy przedłużone metodąLash Perfect nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs !, w związku z czym nasz makijaż jest bardzo łatwy do usunięcia.

Makijaż oka może być stosowany jak normalny jednak, zalecamy nieużywanie wodoodpornego tuszu do rzęs. Polecamy nasz specjalnie sformułowany Tusz do Rzęs i łagodny Zmywacz do Makijażu. Produkty te są istotne dla długiego utrzymania rzęs, a cena ich jest przystępna.

Panie mogą same ustalić jakiego efektu oczekują. Dzięki wyborze koloru a nawet możliwości przyozdobienia ich drobnymi diamencikami uzyskamy efekt na bal, sylwetra czy inne specjalne okazje. Obecnie dostępne  kolory : niebieski, zielony, fiolet, winny i brązowy. Lash Perfect rzęsy są dostępne w różnych grubościach, by twoja naturalna  rzęsa była w pełni chroniona i dawała nauralny wygląd i czucie. Dostępne są rzęsy co 1mm  od 6mm do 15mm długości i w 3 różnych grubościach - naturalna, gruba i ekstra gruba., umożliwia to sworzenie oczekiwanego efektu  dla każdego indywidualnego klienta stosownie do jej stylu życia i priorytetu. Ponadto rzesy są w rozmaitych kolorach, aktualnie to niebieskie, zieleń, fiołek, wino i brązowe, te rzęsy można kłaść same dla spektakularnego efektu  lub mieszać je z czarnymi rzęsami by dać subtelną zmianę.

Kiedy można ,,zdjąć" rzęsy przedłużone metodą Lash Perfect  ?

Można je usunąć w dowolnym momencie bez szkody dla naszych naturalnych rzęs Rzęsy  są nakładane żeby utrzymać się przez 8 tygodni, dlatego proces usuwania, mimo że jest łatwy dla profesjonalisty nie powinien być stosowany przez klienta. Oferujemy specjalny profesjonalny zmywacz , który jest produktem dla salonów, używany poprawnie usunie rzęsy  z łatwością i bez uszkadzania naturalnej rzęsy  Sam zabieg "zmycia" przedłużonych rzęs trwa zaledwie kilkanaście minut.

HIT!  Nowość w POLSCE prosto z ANGLI.

Dlaczego rzęsy tej firmy?

  1. Firma z Wielkiej Brytanii z nową techniką przedłużania rzęs2.Potentat posiadający dystrybutorów na całym świecie. Lash Perfectjest liderem rynku przedłużania rzęs, ponad 700 salonów w samej Europie i ta iczba wciąż rośnie.
  2. Lider cieszący się uznaniem wśród sław światowej klasy, aktorów, modelki... spikerów
  3. Marka popularyzowana w renomowanych pismach kobiecychi innych magazynach branżowych
  4. Produktów najwyższej jakości, które posiadają wymagane atesty a przy tym tanie

Rozwój nowej techniki przedłużania rzęs w ostatnich latach cieszy się ogromnym powodzeniem w branży kosmetycznej. Technika przedłużania rzęs metodą Lash Perfect  stałą się ogromnie popularna w ostatnim czasie na świecie a teraz jest dostępny w Polsce !!!

PIĘKNE GRUBE DŁUGIE rzęsy o jakichzawsze marzyłaś. Metoda Lash Perfect  zwana jeden do jednego - rzęsa do rzęsy pozwala  na osiągnięcie przede wszystkim naturalnego a przy tym pięknego wyglądu Twoich oczu. Dzięki nim Twoje oczy nabiorą wyrazistości, stana się optycznie większe, a blask Twojego spojrzenia dzięki długim, gęstym, poprostu pieknym rzęsom dadzą Ci uwodzicielską moc spojrzenia. Będziesz się nimi cieszyc o kązdej porze dnia, w każdym miejscu czy to w saunie czy na basenie, bo są odporne na wodę, parę, pot i łzy. Przez cały czas będziesz się nimi cieszyć. Doskonale prezentują się przy każdej okazji na co dzień.