MAKIJAŻ PERMANENTNY - Metoda  PODSTAWOWA


Obudzić się rano z niemal perfekcyjnym makijażem z doskonałymi kreskami na powiekach, ze wspaniałym konturem wokól ust lub z pięknymi brwiami, zbliżyć się do wiecznego piękna - to brzmi kusząco.

Zabieg chirurgiczny nie zawsze jest konieczny, aby dojrzałej twarzy nadać młodzieńczy wyglad. Kształt i kolor brwi mogą zdecydowanie wpłynąć na zmianę wizerunku.

Często włoski rosną nieregularnie lub są przerzedzone ze względu na ich ciagłe usuwanie. Wprawdzie zwykle znowu odrastają, ale dużo wolniej niz włosy na głowie. Farbowanie jest rozwiazaniem jedynie na krótki czas, bo włoski barwione wypadają średnio po czterech tygodniach. Alternatywa jest trwała pigmentacja.


KONSULTACJA

Najpierw musimy wiedzieć jakie są nasze oczekiwania. W salonie dowiemy się jakie możliwości daje pigmentacja i uzyskamy wszelkie odpowiedzi na nasze pytania.

Następnie zostaje wykonany wstępny rysunek za pomocą kredki do brwi w kolorze dobranym do naturalnego odcienia brwi, którą zaznaczona zostanie linia pigmentacji. opiero kiedy będziemy w stu procentach zgadzali sie na wytyczona linie brwi zostanie wykonany zabieg.

Utrzymanie idealnego kształtu w tym wypadku brwi po trwałej pigmentacji jest bardzo proste - powinnismy tylko od czasu do czasu usuwać pincetą włoski, które wyrastaja poza obszar utrwalony pigmentem.


CZYM JEST MAKIJAŻ, PERNAMENTNY?

Za pomocą delikatnych igieł do akupunktury do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię najdelikatniejsze pigmenty. Dzięki tej metodzie można narysować lub skorygowac brwi, kreski na powiekach lub usta. Różne farby są nakładane na stałe na skóre i podkreślają indywidualne piękno - naturalne podkreślenie urody niemalowany make-up.


JAK DŁUGO SIE UTRZYMUJE?

W zależności od typu i kolorytu skóry 2 - 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony. Gdy makijaż blednie, to ma to tę zaletę, że pozwala zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.


JAKIE NIESIE ZE SOBĄ RYZYKO?

Używane przez nas farby, igły i różne urządzenia są zgodne z przepisami prawa, a także z wymogami higieny i najwyższymi standardami. Wieloletnie testy naszych produktów ze wzgledu na ich przydatność, dają pozytywne wyniki.

MAKIJAŻ PERNAMENTNY JEST ROZWIĄZANIEM:

- dla wszystkich, którzy najchetniej sie nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzajacych saunę), a mimo to chcieliby wygladać pieknie i bardziej świeżo,

- dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż,

- dla kobiet noszących okulary i szkla kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu

- dla wszystkich kobiet i męzczyzn z rzadkimi brwiami, małymi oczami z bladymi ustami o nniereglarnym kształcie, z rzadkimi rzesami,

- dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody

- dla Państwa


CZY TO BARDZO BOLI?

Przy każdorazowej ingerencji w skórę coś się odczuwa. Taj jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i tak przygotowujemy Państwa skórę, ze czasem odczuwacie Panstwo nieprzyjemne mrowienie na skórze. Niektórzy odczuwają to bardziej, inni w ogóle nic nie odczuwają, w kazdym razie nigdy nie jest to ból nie do zniesienia.

CZY WYKONUJEMY GO PRAWIDŁOWO?

Wszyscy nasi pracownicy posiadają obok wieloletniego doświadzcenia zawodowego wiedzę wyniesioną ze szkoleń na temat makijażu pernamentnego i wizażu. Dysponują zatem tym co niezbędne, aby perfekcyjnie dopasować kształt, formę i kolor do indywidualnych potrzeb. Zauważycie to państwo podczas naszej rozmowy, w której doradzimy i wykonamy próbny makijaż, abyście mogli Państwo lepiej poznać nasza ofertę trwałego makijżu. Jeżeli makijaż próbny spodoba się Państwu, możecie Państwo od razu u nas zostać, lub umówić się na późniejszy termin.

JAK JEST ON WYKONYWANY?

Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu Państwa urody. Makijaż pernamentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać Państwa urodę.

Najpierw nanosimy na skórę lekko znieczulający fluid, który zacznie dzialać w ciagu 5 minut. Następnie delikatnie rysujemy igłą i farbą kontury i ostroznie otwieramy górną warstwę skóry.

W międzyczasie lekko znieczulamy dalej i rysujemy kontury. Aby były one czyste i bez zarzutów, pracujemy niemal wyłącznie ogłą -1. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne.

Następnie za pomocą naszego sprzętu do wprowadzania pigmentu na brwiach malujemy włoski, rzęsy koloryzujemy tuż u nasady, a kontur ust lekko lub całkowicie cieniujemy. Zawsze podczas naszej pracy zwracamy uwagę na to by makijaż był jak najbardziej naturalny, taz. zawsze pracujemy na dwóch róznychfarbach, aby podkreslic naturalnośc.

Oczy maja wiecej wyrazu i wygladaja młodziej, usta sa pełniejsze, a imo to naturalnie, brwi, dzięki temu, że narysowaliśmy na nich włoski, po których w rezultacie pozostaje tylko delikatna linia, są równomierne i gęste.

WYKONANIE MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO

Wspólnie z Państwem ustalimy forme i kształt. Chcemy przy tym utrzymać naturalny wygląd, skorygować go optymalnie, tak aby makijaż pernamentny wyglądał naturalnie. Nie powinien rzucac się w oczy. Po wykonaniu wstępnego makijażu i ustaleniu formy dobieramy farbę i za pomocą igły do akupunktury wprowadzamy mikropigmenty do górnej warstwy skóry, co nie nie powoduje je krwawienia, Zwracamy przy tym uwagę na to, aby makijaż nie wygladał jakby był namalowany, lecz naturalnie. W przypadku brwi rysujemy delikatne włoski i lekko cieniujemy tło, w przypadku ust rysujemy piekny kontur i lekko cieniujemy wargi.

Makijaż pernamentny jest idealny. Panstwa uroda jest zawsze delikatnie podkreslona bez makijażu. Oszzcędzacie Państwo czas, a makijaż się nie zmywa. Panstwa wygląd w mgnieniu oka wpływa na poprawę Państwa samopoczucia.

Wszystkie urządzenia posiadają możliwość pracy z igłami od 1-7.

Igły akupunkturowe tzn. zapewniające wyjątkowy komfort dla klienta, a dla nas szybkość i największą precyzję wykonywanego makijażu.

System akupunktury nie powoduje krwawienia ani obrzęku.

Produkty do makijażu pernamentnego, z których korzystamy, odpowiadają najwyższym standardom i od lat są z powodzeniem stosowane.

Nasi pracownicy są po intensywnych szkoleniach.

TROCHĘ HISTORII

W starożytnych Chinach, przed około dwoma tysiącami lat, metoda ta była już udoskonalona. Za pomocą pręcików bambusa i cienkich włókien jedwabiu, nakłuwano skórę wtłaczając kolor. Podstawą było brakujące owłosienie brwi, brody, rzęs, które za pomocą tej metody zostały naniesione, zarysowane.

W pręciku bambusa umieszczano igłę, tak ażeby wystawała ona około 5 milimetrów a potem nicią bawełny tak owijano, aby igła mogła jeszcze wystawać o 1 milimetr więcej. Ten postęp jednak nie wpłynął tylko na umocnienie igły, lecz także na nabranie odpowiedniej, wystarczającej ilości farby, które było wchłaniane przez włókno. Także dzisiaj w Azji w sztuce malarstwa jest ta metoda w dalszym ciągu stosowana.

Z biegiem czasu i rozwojem techniki pojawiły się w drugim tysiącleciu na rynku urządzenia do tatuażu, które tak jak i stare metody wywierają ból, lecz za ich pomocą możliwe jest wykonanie drobnych znaków. Ból i krew idą przecież w parze, dlatego też makijaż permanentny nie był tak popularny.

Dopiero w ciągu ostatnich dziesięciu lat poprzez badania i ciągły rozwój powstały nowe metody wykonywania makijażu permanentnego za pomocą najszerszych urządzeń. Bazując na tych wiadomościach i doświadczeniach przedstawiamy dziś Purebeau Magic Liner, który odpowiada naszemu kształceniu, z którym pracuje się bezboleśnie.