P R O M O C J A !!!  C E N O W A   na zabieg     Osoczem

Cera jak piękna KRUPA? tak ona też to robi...  Bogatopłytkowym

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

CZYM JEST OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE / WAMPIRZY LIFTING

Osocze bogatopłytkowe (PRP, ang. Platelet Rich Plasma) to nic innego jak koncentrat autologicznych (własnych) płytek krwi pacjenta, bogatych w czynniki wzrostu. Ich zawartość w normalnej krwi jest stosunkowo mała, jednakże w osoczu bogatopłytkowym pozyskujemy około 95% płytek. Dzięki temu otrzymujemy potężny koktajl czynników wzrostu stymulujący namnażanie komórek i regenerację, co w konsekwencji znacząco przyspiesza proces gojenia i odbudowę tkanek.

Płytki krwi pochodzą z własnej krwi pacjenta, zatem zabieg z ich użyciem jest doskonale tolerowany przez organizm i cechuje go perfekcyjny profil bezpieczeństwa. Użycie certyfikowanych zestawów Dr.PRP gwarantuje pozyskanie osocza BOGATOPŁYTKOWEGO o bardzo wysokiej jakości.

Zestaw Dr.PRP NeoRegen do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego (PRP) pozwala na uzyskanie nawet 9-krotnej koncentracji płytek przy dwukrotnym wirowaniu, co pozwala na skuteczniejsze gojenie, zwłaszcza poważnie uszkodzonych tkanek w obrębie układu ruchu lub kiedy szczególnie istotna jest szybka ich regeneracja. Przy jednokrotnym wirowaniu koncentracja płytek wynosi ok. 4-5 Z estaw Dr.PRP NeoRegen do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego (PRP) pozwala na uzyskanie nawet 9-krotnej koncentracji płytek przy dwukrotnym wirowaniu, co pozwala na skuteczniejsze gojenie,.

“Wampirzy lifting” – terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP).

PRP (platelet-rich plasma) to koncentrat autologicznych (własnych) płytek krwi pacjenta, z niewielką ilością osocza. Jest ono bogate w czynniki wzrostu, pobudzając do działania komórki macierzyste. Zabiegi z użyciem PRP uruchamiają procesy naturalnej regeneracji skóry przez syntezę nowego kolagenu, powstawanie naczyń krwionośnych oraz odbudowę naskórka. Po zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa elastyczności i naturalnego napięcia skóry, co w efekcie powoduje wygładzenie bruzd i zmarszczek. Poprzez uzyskanie lepszego nawilżenia i ukrwienia, przywracany jest naturalny blask twarzy. Dlatego też terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego nazywana jest często”wampirzym liftingiem”.

EFEKTY :

• odmłodzenie i rewitalizacja skóry

• poprawa stanu zdrowia skóry (ukrwienie, jędrność, naturalny koloryt)

• uzyskanie lepszej odporności skóry na odwodnienie, przebarwienie, tworzenie się zmarszczek

• leczenie blizn, rozstępów i uszkodzeń skóry (zmiany potrądzikowe, po zabiegach chirurgicznych oraz

• przyspieszenie gojenia po zabiegach medycyny estetycznej)

• leczenie łysienia – również androgenowego u mężczyzn

Przyspieszenie naturalnej regeneracji tkanek

Stosując zestaw do osocza bogatopłytkowego Dr.PRP, można w łatwy sposób przygotować wysoko skoncentrowany preparat PRP z niewielkiej ilości pobranej od Pacjenta krwi. Ampułki Dr.PRP są opatentowane i dzięki swojej budowie i zastosowanym rozwiązaniom, pozwalają odzyskać prawie wszystkie płytki, tym samym w pełni wykorzystać potencjał czynników wzrostu, które zawierają. Pobrana krew jest następnie odwirowywana celem separacji poszczególnych frakcji i wygodnej ekstrakcji koncentratu PRP. Po podaniu pacjentowi PRP, płytki krwi rozpoczynają intensywną pracę.

Odzysk 97% płytek krwi!

Właściwa koncentracja płytek podawanego preparatu bezpośrednio przekłada się na efekty kliniczne, bez względu na objętość uzyskiwanego osocza. Zastosowanie systemu Dr.PRP pozwala zmniejszyć utratę płytek do mniej niż 3% i przy zastosowaniu rekomendowanych wirówek, uzyskać  stężenia bliskie 2 mln PLT w mikrolitrze.

Płytkowe czynniki wzrostu

Płytkopochodny czynnik wzrostu (PDGF-aa, PDGF-ab, PDGF-bb)

    - Stymuluje odnowę komórkową

    - Pobudza angiogenezę

    - Stymuluje regenerację naskórka

    - Pobudza tworzenie zierniny

Transformujący czynnik wzrostu beta (TGF-ß1, TGF-ß2)

    - Sprzyja tworzeniu się macierzy zewnątrzkomórkowej

    - Reguluje metabolizm tkanki kostnej

Czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego (VEGF)

    - Pobudza angiogenezę

Czynnik wzrostu naskórka (EGF)

    - Stymuluje różnicowanie się komórek, tworzenie naskórka, 
angiogenezę oraz aktywność kolagenazy

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF)

    - Pobudza namnażanie komórek śródbłonka i fibroblastów

    - Stymuluje angiogenezę