VINCI

 

LipoRadioLogie™VINCI

to najnowsze urządzenie przeznaczone do modelowania sylwetki oraz zabiegów silnie liftingujących skórę.

LipoRadioLogie™VINCI to połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych : 
 

  • bipolarną falę radiową
  • podczerwień i światło LED
  • masaż mechaniczny rolkami
  • vacuum


LipoRadioLogie™VINCI posiada w swoim wyposażeniu cztery różnej wielkości głowice zabiegowe dzięki czemu możemy idealnie opracować daną partię ciała bądź twarzy.

Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 13MHz jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową; przenikalność fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogie™VINCI dochodzi między 0,5- 1,5 cm 
w głąb tkanki.

Podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.


Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Technologia LipoRadioLogie™ to oryginalny i najbardziej skuteczny system do walki z niedoskonałościami sylwetki, ale także doskonały sposób intensywnego liftingu twarzy, modelowania owalu lub niwelowania opadającej powieki.

LipoRadioLogie™ cieszy się zaufaniem wielu klientek nie tylko w kraju, ale także za granicą. Zadowolenie klientów oraz właścicieli ośrodków, które zdecydowały się na współpracę z nami są najlepszą oceną dla systemu LipoRadioLogie™