COOLTECH - KRIOLIZA - NOWA TECHNOLOGIA (MODELOWANIE CIAŁA ZIMNEM)

CoolTech to skuteczna, bezinwazyjna procedura modelowania sylwetki poprzez aktywne mrożenie komórek tłuszczowych.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałego (ok. 60 min) schłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury między minus 6 do minus 8 stopni C.

Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiajace sie w przeciągu 3 miesięcy.

PRZEBIEG ZABIEGU ?

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

CZAS ZABIEGU ?

Na danym obszarze zabieg trwa 70 minut.

ILE OBSZARÓW JEDNOCZEŚNIE ?

W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech rożnych obszarach np. brzuchu i udach, przy czym równocześnie na dwóch obszarach (dwa aplikatory pracują równolegle).

 


CZĘŚTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

  • po 4-6 tygodniach – na ten sam obszar ciała
  • po 2-3 tygodniach – na inny obszar ciała
  • max 3 zabiegi w jednej serii

REZULTAT – kiedy ?

Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

ZNIECZULENIE ?

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

PRZEBIEG ZABIEGU

Podciśnienie zasysa tkanki do aplikatora zabiegowego, w którym znajdują się elementy chłodzące. Zassanie tkanki jest bardzo istotne, ponieważ pozwala na precyzyjne aplikowanie niskiej temperatury wprost do tkanki tłuszczowej. Jednocześnie efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w obszarze zabiegu, co znacznie podnosi jego skuteczność.

Po zassaniu tkanek do głowicy rozpoczyna się proces ich schładzania – wykorzystywane są w tym celu metalowe elementy w środku głowicy i generatory zimna znajdujące się w głównym module. Dzięki dwóm bardzo wydajnym generatorom zimna (osobny generator dla każdej głowicy) temperatura w tkance tłuszczowej bardzo szybko spada do minus 8 stopni. Szybkie osiągnięcie docelowej temperatury znacząco wpływa na podniesienie skuteczności zabiegu ponieważ praktycznie 100% czasu zabiegu jest efekty