Metoda piórkowa technologia

Makijaż permanentny brwi i ust

metody-rzes

Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Makijaż permanentny służy również do korekty brwi i linii oczu. Urządzenia do makijażu permanentnego mogą również służyć do wykonania biotatuażu. Makijaż permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości. Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, wiec należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%.Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze około trzech lat. Wpływ na trwałość makijażu ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy Klientki. 

Pigment jest miniimplantem, na którego obecność organizm może różnie reagować. Trwałość makijażu zmniejszają również wszystkie czynniki, które przyspieszają proces odnowy komórkowej (np. częste wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych). U Klientek w starszym wieku proces regeneracji komórek jest wolniejszy, dzięki temu makijaż utrzymuje się dłużej.

kreska makijaż pernametny

Makijaż permanentny metoda piórkowa TAFFY oraz maszynowa metoda ODED

Makijaż permanentny wykonany naszymi metodami jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych efekty. Dzięki naszym opatentowanym metodom  makijażu permanentnego:

  • brwi i kresek metodą ręczną piórkową TAFFY – uzyskujemy niezwykle realistyczny obraz brwi nie w formie plam, ale pojedynczych włosków oraz bezpieczną pigmentację kresek na powiekach.
  • ust, kresek i brwi metodą maszynową ODED – zwiększamy ilość wprowadzanego pigmentu, podnosząc jakość pigmentacji oraz  redukując czas zabiegu i bólu!
kreska makijaż pernametny
kreska makijaż pernametny
kreska makijaż pernametny